• Головна
  • На Конотопщині розпочалися жнива
16:00, 13 липня 2018 р.

На Конотопщині розпочалися жнива

На Конотопщині розпочалися жнива

У Конотопському районі станом на 12 липня зібрано 103 га озимого ріпаку. Також приступили до збирання ячменю озимого.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської РДА.

У 2018 році сільськогосподарським підприємствам району необхідно зібрати 19705 га ранніх культур, у тому числі 1130 га ріпаку та 18575 га ранніх зернових та зернобобових культур. Урожайність по культурах очікується нижче минулого року.

Сільгосптоваровиробниками району проведено технічну підготовку зернозбиральної техніки на 100%. Для збирання врожаю господарства району планують задіяти 86 власних зернозбиральних комбайнів (29 комбайнів: ДОН – 1500, Нива, Єнісей, Дніпро, та 57 високопродивних комбайнів: Кейс, Нью Холанд, Клаас Лексіон, Джон Дір) та додатково залучити 8 зернозбиральних комбайнів на площу 2000 га. Вищезазначеної техніки цілком достатньо для проведення збиральних робіт в оптимальний термін 14 днів.

Завершена робота по підготовці токів, вагового та сушильного обладнання до прийомки зерна врожаю 2018 року.

Господарства району забезпечені на 100% паливно-мастильними матеріалами для проведення збирання ранніх зернових культур.

У районі сертифіковано 3 лабораторії по визначенню якості зерна, які на даний час повністю готові до перевірки зерна врожаю поточного року.

Для роботи на комбайнах необхідно 172 механізатори. Практично всі господарства забезпечені механізаторськими кадрами в повному обсязі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...