![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 11 липня 2018 р.
Псевдобанкір ошукав жителя Конотопа на 30 тисяч грн.
![Псевдобанкір ошукав жителя Конотопа на 30 тисяч грн. Псевдобанкір ошукав жителя Конотопа на 30 тисяч грн.](/dist-assets/images/cap.jpg)
До Конотопського відділу поліції звернувся 49-річний місцевий житель з повідомленням про те, що його ошукали.
Як інформує SumyToday, на мобільний чоловіку зателефонував «представник банку» з повідомленням про сервісні неполадки.
Мовляв, картку найближчим часом можуть заблокувати, тож необхідно повідомити її номер. Що той і зробив. В подальшому, на телефон заявника, почали надходити смс-повідомлення з певними цифрами, які також чоловік озвучував начебто «працівнику банківської установи». Бажаючи переконатись, що із карткою все гаразд через деякий час він звернулася до відділення банку, де обслуговувався. Там з’ясувалось, що з неї зникли більше 29 тисяч гривень.
Нині слідчі поліції вже відкрили кримінальне провадження за ч.1ст.190 Кримінального Кодексу України «Шахрайство», в рамках якого ведуться пошуки зловмисників.
В свою чергу поліцейські радять громадянам дотримуватись простих правил, які дозволять уникнути шахрайської пастки і зберегти власні кошти при подібних дзвінках та повідомленнях.
Дивіться також: Конотопському серійному крадію дали чотири роки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...