![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 11 липня 2018 р.
На Конотопщині за півроку народилося 368 малюків
![На Конотопщині за півроку народилося 368 малюків На Конотопщині за півроку народилося 368 малюків](/dist-assets/images/cap.jpg)
За перше півріччя 2018 року працівниками юстиції Сумщини здійснено 3500 актових записів про народження.
Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Сумській області.
Лідерами в реєстрації народжень по області стали: місто Суми, де народилось майже 1600 малюків, Конотопський район — 368 нових жителів, у Шосткинському та Роменському районах народилось 250 та 216 малюків відповідно.
Зазначається, майже 80% малят отримали свої свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку. «Завдяки ініціативам Міністерства юстиції звичні послуги, якими щодня користуються українці, стають більш зручними та комфортними. Слова вдячності від батьків, яким не потрібно стояти в нестерпних чергах – конкретний показник руху у вірному напрямку», - зазначає керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...