![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:00, 10 липня 2018 р.
На Сумщині стався порив нафтопроводу
![На Сумщині стався порив нафтопроводу На Сумщині стався порив нафтопроводу](/dist-assets/images/cap.jpg)
На території Кардашівської сільської ради Охтирського району стався порив нафтопроводу. Площа забруднення становить 1 245 кв.м.
6 липня близько 16.30 на землях Кардашівської сільської ради Охтирського району було виявлено забруднення трьох суміжних земельних ділянок, засіяних кукурудзою, яке відбулося в результаті розгерметизації на нафтозбиральному колекторі «ГЗУ-3 — КЗпП Горби», - повідомляє Данкор.
Фахівцями Держекоінспекції оглянуто місце аварії, відібрані проби ґрунту для проведення лабораторних досліджень. Площа забруднення становить 1 245 кв. м.
Підприємство «Охтирканафтогаз» повідомило, що на 7 липня нафтопровід був загерметизований, забруднення локалізовано, проведено збір нафтопродуктів механічними і ручними засобами, місця забруднення обробляються біодеструктором нафтових забруднень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...