![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 10 липня 2018 р.
На Конотопщині відремонтували дорогу в Попівці
![На Конотопщині відремонтували дорогу в Попівці На Конотопщині відремонтували дорогу в Попівці](/dist-assets/images/cap.jpg)
У селі Попівка відремонтували ще один відрізок дороги.
Про це повідомляє Конотопська РДА.
Завдяки співпраці керівників району і депутатів усіх рівнів вдалося знайти фінансування і відремонтувати поточним ремонтом ще 2 кілометри дороги по селу Попівка.
Очільники району, під час відвідин села відзначили, що працівники філії «Конотопський райавтодор» виконали ремонтні роботи в стислі строки, якісно і уміло, також зауважили, що в цьому році планується ремонт доріг у с.В’язове та відрізку дороги Сім’янівка-Дубов’язівка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...