• Головна
  • Конотопські авіамоделісти показали високі результати на Всеукраїнських змаганнях
11:00, 4 липня 2018 р.
Надійне джерело

З 25 по 30 червня на базі села Озаричі вп’яте відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільно- літаючі та радіокеровані моделі), повідомляє Конопський центр дитячо-юнацької творчості.

Юні авіатори з Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Рівненської, Чернівецької, Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей змагилися за звання найкращих. Сумщина представляли дві командами з Сум та юніорська команда (малі форми моделей) з Кролевця. Сумську обласну збірну утворили вихованці гуртків з міст Охтирка, Ромни та Конотоп.

У змаганнях вільнолітаючих моделей Кубок і перше місце зайняла команда Дніпропетровської області, а друге та третє місце посіли команди Львівської та Харківської області відповідно.

Програму Всеукраїнських змагань з авіамодельного спорту серед учнівської молоді суттєво розширили старти радіокерованих моделей, адже Кубок з р/к моделей розігрувався вперше. До програми змагань були включені такі моделі: радіокерований планер категорії F-3-J, радіокерований планер з електродвигуном F-5-J, радіокеровані метальні планери F-3-K з розмахами крил до 1 метра та 1,5 метра.

У змаганнях з радіокерованих моделей взяли участь спортсмени з Чернігівської, Запорізької та Сумської області. Командне перше місце та Кубок завоювала збірна команда Сумської області. Друге місце посіла Чернігівська область, а третє — команда міста Ромни.

Найкращі результати серед сумських авіамоделістів показали: Кирило Журавель – друге місце в категорії планерів F-1-H та третє місце в категорії радіокерованих планерів F-3-J; Анастасія Лазарєва — третє місце в категорії F-3-K mini.

Найбільше медалей завоював вихованець і цьогорічний випускник Конотопського ЦДЮТ Ростислав Паладін: переш місце в категорії F-3-J, в категорії F-5-J, в категорії F-3-К та друге місце в категорії F-3-K mini.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію