![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 12 квітня 2018 р.
У Конотопі обговорили якість харчування в школах
![У Конотопі обговорили якість харчування в школах У Конотопі обговорили якість харчування в школах](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про організацію харчування в закладах загальної середньої освіти конотопського району говорили на нараді у районному відділі освіти.
Про це повідомляє Конотопська РДА.
Заступник голови Конотопської РДА Тетяна Шерудило, начальник відділу освіти Микола Вербняк розглянули з фахівцями Конотопського міськрайонного управління Головного управління держпродспоживслужби в Сумській області та представниками постачальників продуктів харчування ФОП «Лавренюк» та ФОП «Хорсун» питання організації харчування школярів району , ведення документації, контролю за якістю та безпечністю продуктів харчування; дотримання санітарних норм зберігання харчових продуктів, пакування, фасування та оформлення експлуатаційних договорів, застосування дизенфікуючих засобів, утилізації харчових відходів; оформлення супроводжуючих документів та інше.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...