• Головна
  • Терапевти Конотопщини підпишуть по дві тисячі декларацій з пацієнтами
16:00, 11 квітня 2018 р.

Терапевти Конотопщини підпишуть по дві тисячі декларацій з пацієнтами

Терапевти Конотопщини підпишуть по дві тисячі декларацій з пацієнтами

При головному лікарю ЦПМСД Анатолію Маняку відбулася нарада за участі керівників медичних закладів району.На обговорення було винесено питання реформування системи охорони здоров’я Конотопського району.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Як зазначив посадовець, з 2 квітня в нашій державі розпочався процес укладання декларацій з лікарями терапевтами, педіатрами та сімейними лікарями, що триватиме до кінця 2018 року. Кожен сільський лікар може підписати 1,9 тисяч декларацій з пацієнтами, лікар терапевт – 2 тисячі, а педіатр – 900.

Зазнають змін і нині діючі медичні заклади: амбулаторії загальної практики – сімейної медицини будуть реорганізовані в комунальні некомерційні установи – амбулаторії першого порядку, де працюватиме 2 і більше лікаря, та амбулаторії другого порядку, де працюватиме один лікар. ФАПів, ФП не буде, вони будуть реорганізовані в пункти здоров’я.

Підлягають реорганізації й стоматологічні кабінети, оскільки за медичною реформою надання стоматологічних послуг відноситься до вторинного рівня медицини.

Для того, щоб медичні заклади району могли здійснювати подальше функціонування, Центром первинної медико-санітарної допомоги району проводиться робота з закупівлі комп’ютерних комплексів для нинішніх АЗП-СМ через систему PROZORO, з врахуванням рекомендацій Міністерства здоров’я.

Також в ході наради обговорювались питання організації медичних оглядів із залученням фахівців з м.Суми та дотримання медичними працівниками вимог за новими правилами поховання померлих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медичнареформа #декларації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...