• Головна
  • На Сумщині триває операція «Нерест-2018»
16:00, 10 квітня 2018 р.

На Сумщині триває операція «Нерест-2018»

На Сумщині триває операція «Нерест-2018»

Поліція нагадує: вилов водних ресурсів у період їх розмноження карається Законом! За порушення цих вимог браконьєрів очікує чималий штраф з конфіскацією як самого вилову, так і засобів лову: сітей, човнів, вудок, водолазного спорядження і т.д.

Про це повідомлє відділ комунікації поліції Сумщини.

Чинним законодавством встановлено весняно-літню заборону на промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах. Поліція нагадує терміни, під час яких несанкціонований вилов заборонений:

- з 01 квітня по 20 травня 2018 року включно - у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами)

- 01 квітня по 09 червня 2018 року включно - у всіх водосховищах з;

- з 01 квітня по 29 червня 2018 року включно - в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені).

- з 01 квітня по 09 червня 2018 року включно - забороняються всі види лову раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки .

Поліція та Державне агенство рибного господарства нагадують: оголошені нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ пересування на водних об’єктах в період нересту всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Під час нересту також забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

В нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту.

З метою оперативного реагування на можливі випадки незаконного використання водних біоресурсів та залучення до рибоохоронних заходів громадськості на період нерестової компанії 2018 року при Управлінні Державного агентства рибного господарства у Сумській області утворені чотири оперативні штаби із залученням до їх роботи громадських інспекторів рибоохорони та представників профільних громадських об’єднань.

Шановні жителі Сумщини! Для забезпечення оперативного реагування на факти браконьєрства просимо всіх, хто бачить незаконний вилов риби на водоймах області чи збут біоресурсів та незаконних знарядь лову терміново повідомляти на «гарячу» лінію Сумського рибоохоронного патруля: (096) 83-82-570, всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50, або на цілодобову спецлінію поліції «102»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нерест #риба #заборона
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...