![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 6 квітня 2018 р.
На Конотопщині відслідковують перебіг весняного паводку
![На Конотопщині відслідковують перебіг весняного паводку На Конотопщині відслідковують перебіг весняного паводку](/dist-assets/images/cap.jpg)
Різке підвищення температури повітря зумовило інтенсивний розвиток весняного водопілля.
Як повідомляє Конотопська РДА, з метою недопущення надзвичайної ситуації в районі, спеціальна робоча група посадовців здійснила виїзд на територію Карабутівської та Гружчанської сільських рад, де знаходяться найбільші водні об’єкти.
В Карабутівському водосховищі, що є потенційно небезпечним об’єктом, прийнято рішення про відкриття шлюзу на цьому водосховищі та скиду води задля недопущення підтоплення населених пунктів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...