![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
15:00, 4 квітня 2018 р.
Працівники культури Конотопщини готуватимуть патріотичні акції
![Працівники культури Конотопщини готуватимуть патріотичні акції Працівники культури Конотопщини готуватимуть патріотичні акції](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час апаратної наради у відділі культури райдержадміністрації фахівці підбили підсумки роботи відділу за минулий тиждень і визначили першочергові завдання на поточний.
Серед ключових питань - проведення патріотичних акцій до Дня довкілля та Дня пам’яток історії та культури України, підготовка районного фестивалю драматичних колективів «Театральна веселка», проведення Великодніх свят, реалізація культурно-мистецьких проектів «Танці народів світу» та «Натхнення дав їм рідний край».
За підсумками наради фахівцям були надані відповідні рекомендації та протокольні доручення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...