![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 29 березня 2018 р.
В міській раді відбувся молитовний сніданок
![В міській раді відбувся молитовний сніданок В міській раді відбувся молитовний сніданок](/dist-assets/images/cap.jpg)
27 березня в малому залі Конотопської міської ради відбувся Молитовний сніданок. В заході прийняли участь представники релігійних громад міста, працівники виконавчого комітету та керівництво міста.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці сектору міської ради з питань внутрішньої політики.
Під час заходу працівники ради у невимушеній атмосфері спілкувались з духовенством, обговорюючи Святе Письмо і духовні питання. Завершенням сніданку стала спільна молитва за добробут Конотопа і України. На захід були запрошені представники Української православної церкви Київського патріархату, церкви “Голос надії”, Адвентистів сьомого дня, католицької церкви і Євангельських християн баптистів “Голос істини”.
Такий захід відбувся в Конотопі вдруге, але вперше в цьому році. Молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох християнських країн світу, а віднедавна набувають поширення і в Україні. Зокрема, такі заходи проходили в Верховній Раді України та Сумській обласній адміністрації.
Нагадаємо, минулого разу в Конотопській міській раді разом молилися в жовтні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...