![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
11:30, 19 березня 2018 р.
У Конотопі сьогодні перебої з маршрутками, а трамвай їздитиме лише по маршруту №1
![У Конотопі сьогодні перебої з маршрутками, а трамвай їздитиме лише ... У Конотопі сьогодні перебої з маршрутками, а трамвай їздитиме лише по маршруту №1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як повідомляється у Телеграм міської служби 1506, через схід трамвая по вулиці Драгомирова поки що всі трамваї будуть їздити по маршруту №1. Маршрутки по місту сьогодні також ходять з великими інтервалами.
Пояснюючи ситуацію з маршрутками, міський голова Артем Семеніхін розповів, що проблеми, на його думку, є наслідком саботажу депутатами роботи міської ради.
Підприємством, що фактично є монополістом з перевезень, керує депутат міськради Олександр Кирій, який постійно дискредитує владу, що не дає розгулятись "апетитам" перевізників - зазначив Артем Семеніхін.
Вихід з кризи мер міста вбачає у закупівлі комунального транспорту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...