![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
11:00, 15 березня 2018 р.
У Конотопі до Дня добровольця вшанували "Силу нескорених"
![У Конотопі до Дня добровольця вшанували "Силу нескорених" У Конотопі до Дня добровольця вшанували "Силу нескорених"](/dist-assets/images/cap.jpg)
14 березня в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.Лазаревського відбулася година вшанування «Сила нескорених» з нагоди Дня українського добровольця.
Про це повідомляє відділ культури та туризму Конотопської міської ради.
Розповіли присутнім про участь у бойових діях на сході країни у складі добровольчих батальйонів представник добровольчого батальйону «Азов» Геннадій Середа (позивний «Зелений»), представник добровольчого батальйону «ОУН» — Артем Мельниченко (позивний «Бас») та представник добровольчого українського корпусу «Правий сектор» — Ігор Чукрєєв (друг «Швед»).
Учасники заходу мали можливість переглянути виставку зброї, військового спорядження та амуніції, надану на тимчасове експонування представниками добровольчого батальйону «Азов».
Нагадаємо, вчора у Конотопі відзначили День українського добровольця.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...