![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:00, 14 березня 2018 р.
На Конотопщині готуються до танення снігів та льодоходу
![На Конотопщині готуються до танення снігів та льодоходу На Конотопщині готуються до танення снігів та льодоходу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про заходи забезпечення безаварійного пропуску льоду, повені та дощових паводків у весняний період 2018 року говорили на апаратній нараді при голові Конотопської РДА.
Основною проблемою під час весняного паводка є затоплення та підтоплення території населених пунктів та сільськогосподарських угідь. Небезпеку в районі зазвичай становить різкий підйом рівнів води в р.Сейм, малих річках та Карабутівському водосховищі, що є потенційно небезпечним об’єктом.
Начальник Конотопського міжрайонного управління водного господарства Віктор Омельченко зазначив, що всі гідротехнічні споруди, що знаходяться на балансі управління, обстежені, створені аварійні бригади, ситуація є контрольованою. Наразі йде планове наповнення водосховища, а рівень води в річках свідчить про відсутність небезпечного стану.
Посадовець звернув увагу на необхідність посиленої уваги органів місцевого самоврядування району на водоскидні споруди місцевих ставків. «Необхідно провести їх обстеження з метою очищення їх від природних завалів та виявлення несанкціонованих утручань місцевих жителів в роботу водоскидних споруд та недопущення підтоплення будинків, вулиць», - підкреслив Віктор Омельченко.
Дивіться також: Через паводки у Конотопі перебої з громадським транспортом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...