• Головна
  • У Конотопі пройшов матч Чемпіонату України з футзалу. Зіграли внічию
17:00, 12 березня 2018 р.

У Конотопі пройшов матч Чемпіонату України з футзалу. Зіграли внічию

10 березня у спортивному залі ЗОШ №7 відбувалась 1/8 Чемпіонату України з футзалу ІІ ліга. Конотопська команда «Локомотив» приймала команду «Енергетик» з Вінниці.

Про це повідомляє відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

Рахунок у першому таймі відкрили гості та постійно перебували у нападі. Перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь «Енергетиків». У другому таймі «Локомотив» переглянув свою стратегію та почав активно атакувати ворота суперника. У середині другого тайму рахунок складав 5:2 на користь «Енергетика» та футболісти з команди «Локомотив» не впали духом та здійснили майже не можливе за п’ять останніх хвилин забили 3 голи чим і зрівняли рахунок.

Результат матчу ФК «Локомотив» - ФК «Енергетик» 5:5.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію