• Головна
  • Мера Конотопа хочуть бачити Президентом 92% респондентів
12:00, 12 березня 2018 р.

Мера Конотопа хочуть бачити Президентом 92% респондентів

Мера Конотопа хочуть бачити Президентом 92% респондентів

Таку статистику опублікувало об'єднання "Українські націонал-патріоти". Як проводилось опитування, детально пояснено в блозі об'єднання.

Відзначимо відразу ж, що такі соціологічні центри як "Центр Розумкова" або "Група Рейтинг" рідко коли опитують, в рамках одного соціологічного дослідження, більше 10 тисяч респондентів. Українські націонал-патріоти, фактично, опитали понад 13 тисяч. Ми не є групою прихильників, якимось вiдвертим фанклубом Семеніхіна і не займаємося його політичним піаром, тому нашу сторінку на Фейсбуці не можна назвати сторінкою з заангажованою і упередженої аудиторією.

Але щоб не давати скептикам підстав для заперечення об'єктивності нашого соціологічного дослідження ми НЕ будемо брати в розрахунок голоси за Семеніхіна, якi були залишені саме на нашій сторінці, ми будемо враховувати тільки голоси, що були залишені за її межами (виділено блакитної рамкою).

Одже пiдсумки:

1) За Артема Семеніхіна 9298 голосів - 91,95%

2) За Петра Порошенка 221 голосів - 2,18%

3) За Юлію Тимошенко 593 голосів - 5,86%

Хотілося б особливо підкреслити, що сам "мер Конотопа" (так Семеніхін більш відомий в Україні) ніколи не говорив про наміри коли-небудь балотуватися в Президенти України, напевно це пов'язано з відсутністю у людини подібних амбіцій і з тим, що сам Артем Юрійович не думав, що його підтримують настільки багато українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...