![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:00, 9 березня 2018 р.
Біля пам'ятника Шевченку в Києві Артем Семеніхін закликав об'єднатися заради зміни влади
![Фото Цензор.Нет Фото Цензор.Нет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото Цензор.Нет
Сьогодні біля пам'ятника Шевченку в Києві відбувається мітинг проти дій влади - парламенту та президента. На ньому виступив і мер Конотопа Артем Семеніхін, який закликав патріотів об'єднуватися й організовуватися для зміни чинної влади.
Відеотрансляція мітингу велась на фейсбук-сторінці Штабу зміни влади в Україні.
Зранку поліція не пускала людей до парку Шевченка. Територію очепила також Служба безпеки та Нацгвардія.
На всі входи до парку розставили металеві рамки, а силовики нікого не пропускали. Але пізніше частині людей вдалося обійти поліцейські кордони та потрапити до пам'ятника Шевченку, де і відбувається мітинг.
За словами очільника Конотопа, до Києва привезли і правоохоронців з Сумщини, яким казали: "Не розібралися з Семеніхіним у себе, їдьте, наводьте порядок у Києві".
Дивіться також: Мер Артем Семеніхін оголосив мобілізацію на мітинг у Києві
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...