![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:30, 9 березня 2018 р.
Конотопські рятувальники допомогли медпрацівникам доправити вагітну жінку до лікарні
![Конотопські рятувальники допомогли медпрацівникам доправити вагітну... Конотопські рятувальники допомогли медпрацівникам доправити вагітну жінку до лікарні](/dist-assets/images/cap.jpg)
6 березня до Служби порятунку «101» надійшла інформація, що на околиці Конотопа у сніговому заметі застрягла карета «швидкої», яка направлялась до вагітної пацієнтки.
Про це повідомили в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.
На місце виклику прибуло відділення чергового караулу 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. Лікар пересів до пожежного всюдихіда ЗІЛ-131, на якому рятувальники доправили його до оселі пацієнтки.
Здивування у 31-річної жінки викликав той факт, що за нею приїхав не звичайний медичний, а пожежний автомобіль. Рятувальники підвезли її разом з лікарем до місця, де на них вже чекала карета «швидкої». Після цього лікарі вже на своєму автомобілі доправили пацієнтку до медичного закладу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...