• Головна
  • 95 випускників Конотопщини готуються до ЗНО
12:00, 7 березня 2018 р.

95 випускників Конотопщини готуються до ЗНО

95 випускників Конотопщини готуються до ЗНО

У районі триває підготовка старшокласників до успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року 95 випускників району складатимуть ЗНО-2018.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

У районному відділі освіти відбулася робоча зустріч директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка та куратора Сумської області з питань зовнішнього незалежного оцінювання Валерії Ханікової з директорами шкіл Конотопського району, Бочечківської та Дубов’язівської ОТГ.

Тема зустрічі - аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання випускників закладів загальної середньої освіти Конотопського району у 2017 році.

За допомогою ЗНО здійснюється моніторинг, оцінка знань та компетентностей випускників шкіл в Україні. На результати такого оцінювання, в першу чергу, впливає якість проведення уроку, як основної організаційної форми освітнього процесу, та якість і систематичність внутрішнього шкільного контролю з боку адміністрації школи.

Детальний аналіз результативності ЗНО з української мови і літератури, історії України, математики, англійської мови серед випускників Конотопського району за статистичними даними 10 років проведення ЗНО презентувала Валерія Ханнікова. Значна увага була приділена саме аналізу результатів ЗНО - 2017 випускників закладів освіти Конотопського району за показником «не склав» та за показником «180 балів і більше».

«Головне завдання адміністрації закладів — допомогти дітям підготуватися до оцінювання», -зазначила директорам шкіл заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна Шерудило. Тому, за підсумками наради, визначені першочергові завдання, а саме: вибудувати в кожному навчальному закладі ефективну систему роботи з підготовки до ЗНО; підвищити відповідальність вчителів за проведення уроків; здійснювати в кожному закладі систематичний контроль за відвідуванням учнів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #іспити
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...