![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
11:00, 6 березня 2018 р.
На Конотопщині рятувальники звільнили швидку від снігового полону
![На Конотопщині рятувальники звільнили швидку від снігового полону На Конотопщині рятувальники звільнили швидку від снігового полону](/dist-assets/images/cap.jpg)
5 березня о 16:42 на лінію екстреного виклику “101” надійшло прохання про допомогу у буксируванні автомобіля швидкої медичної допомоги зі снігового замету. Машина потрапила у “полон” поблизу села Бочечки Конотопського району.
Про це повідомляє прес-служба Конотопського МРВ УДСНС України у Сумській області.
На місце події було направлено співробітників 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини Конотопа. По прибуття рятувальники з’єднали тросом швидку з пожежними автомобілем та трактором агрофірми ТОВ « Біо Лат» та відбуксирували його на безпечну ділянку шляху, після чого він продовжив свій рух.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...