![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:00, 1 березня 2018 р.
У Конотопі змагалися читці Шевченка
![У Конотопі змагалися читці Шевченка У Конотопі змагалися читці Шевченка](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нещодавно у Конотопській районній бібліотеці відбувся традиційний районний конкурс читців «Вічне Тарасове слово», присвячений пам’яті Тараса Шевченка.
Про це повідомляє Конотопська РДА.
У конкурсі взяли участь 19 шанувальників творчості Кобзаря з різних куточків Конотопщини у трьох вікових категоріях. Переможцями конкурсу у старшій віковій категорії стала Наталія Петруня (Землянська сільська бібліотека), у середній – Євгеній Рябущиць (В. Самбірська сільська бібліотека), у молодшій – Сергій Омельченко (Привокзальна сільська бібліотека).
Дивіться також: Першу картину Малевич продав у Конотопі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...