• Головна
  • Фондова колекція Конотопського краєзнавчого музею поповнилась новими картинами
17:00, 27 лютого 2018 р.

Фондова колекція Конотопського краєзнавчого музею поповнилась новими картинами

Фондова колекція Конотопського краєзнавчого музею поповнилась новими картинами

У фондову колекцію міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського передали 15 творів з родини Масиків.

Як повідомляє відділ культури та туризму Конотопської міської ради, нещодавно фондову скарбницю музею поповнили дві роботи Володимира Масика та 13 — Олександра Масика. Творчий арсенал родини Масиків був переданий членом Національних спілок художників та журналістів України, Заслуженим працівником культури України Валентиною Єфремовою, яка є членом Сумського земляцтва в Києві.

До музею передали: офорт Володимира Масика «Золота осінь», пастель «Ясний день», офорти Олександра Масика «Карпатські смереки», «Володимирівська гірка» та його твори із циклу робіт, що віддзеркалюють жахливі події Чорнобильської катастрофи.

Зазначається, що Олександр Масик був одним із перших, хто прибув до Чорнобиля. Його роботи були створені на відстані 400 метрів від палаючого реактора.

Олександр Масик — член Національної спілки художників України. Народився у Конотопі в родині Заслуженого художника України, відомого живописця, представника класичної реалістичної школи українського живопису Володимира Масика.

Найближчим часом роботи родини Масиків можна буде оглянути в  міському краєзнавчому музеї ім. О.М.Лазаревського за адресою: вул. Садова,2.

Нагадаємо, нещодавно колекція конотопського музею також поповнилась експонатами з зони АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#музйім.О.М.Лазаревського #Масик #фонди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...