• Головна
  • АТОвцям Конотопщини виділять 209 тис. грн. допомоги
07:30, 23 лютого 2018 р.

АТОвцям Конотопщини виділять 209 тис. грн. допомоги

АТОвцям Конотопщини виділять 209 тис. грн. допомоги

Про це повідомили на засіданні координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей та ради ветеранів та учасників АТО при Конотопській РДА.

На території Конотопського району проживає 208 учасників АТО, з них 2 - особи з інвалідністю внаслідок війни та 3 сім’ї загиблих (померлих) учасників АТО. Присутні обговорили всі основні аспекти проведеної у 2017 році роботи з забезпечення державних соціальних гарантій атовцям та їх сім’ям.

Як зазначила голова координаційної ради, заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО, у цьому році започаткована співпраця з органами місцевого самоврядування щодо обміну досвідом між сільськими радами у здійсненні роботи з учасниками АТО та їх сім’ями. Першою звітувала Вирівська сільська рада, на території якої проживає 14 атовців.

За підсумками минулого року селищною та сільськими радами за рахунок місцевих бюджетів надана матеріальна допомога зазначеній категорії осіб  на суму 205,5 тис. грн., на 2018 рік передбачено на ці цілі 209 тис.грн.

Заступник директора міськрайонного центру зайнятості Алла  Пилипенко повідомила, що у 2017 році було працевлаштовано 17 учасників АТО (жителів району), 3 пройшли підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Охорона праці та дотримання безпечного ведення робіт в сільському господарстві», 1 пройшов перепідготовку за професією «Машиніст (кочегар) котельні». На сьогоднішній день в Конотопському МРЦЗ  перебувають на обліку 14 учасників АТО, які отримують допомогу по безробіттю.

Про підсумки роботи з учасниками АТО та їх сім’ями у минулому році доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Заїка. Зокрема, вона зупинилась на питаннях санаторно-курортного лікування учасників АТО, професійної адаптації, забезпечення дровами учасників АТО відповідно до Обласної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...