![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:00, 22 лютого 2018 р.
У Конотопі показали патріотичне кіно
![У Конотопі показали патріотичне кіно У Конотопі показали патріотичне кіно](/dist-assets/images/cap.jpg)
20 лютого в міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського, в рамках тижня патріотичного кіно, відбувся перегляд документального кінофільму «На лінії вогню» режисера Сергія Якименка.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці відділу культури міськради.
Фільм присвячений українським військовим, які відстоюють самостійність і цілісність України на сході України. У фільмі відображено справжнє обличчя війни без прикрас: бій, зброя, втрати і переживання рідних.
Гість заходу – учасник АТО, наш земляк Микола Коломійченко, який добровольцем пішов на фронт та у складі 9-ї батареї 27-го Сумського реактивного полку воював на сході України, відстоюючи незалежність нашої держави. Він розповів присутнім про свій бойовий шлях в зоні АТО, поділився враженнями від пережитого та продемонстрував фото і відео із власного архіву.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...