![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 22 лютого 2018 р.
На Сумщині рецидивіст вкрав три банки сала
![На Сумщині рецидивіст вкрав три банки сала На Сумщині рецидивіст вкрав три банки сала](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кумедний випадок стався у Глухові в перші дні Великого посту. Раніше судимий житель райцентру, скориставшись нагодою, вкрав у свого приятеля три банки сала, сподіваючись поласувати улюбленим продуктом вдома.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
До Глухівського відділу поліції через цілодобову лінію «102» звернувся 51-житель райцентру з повідомленням про крадіжку. Як розповів заявник, у нього невідомий вкрав три банки соленого сала та банку смальцю.
Дільничний офіцер поліції, поспілкувавшись з потерпілим та жителями будинку, досить швидко встановив особу крадія – ним виявився неодноразово судимий за майнові злочини 45-річний приятель потерпілого. Зловмисник одразу зізнався: йому надзвичайно сподобалась закуска, якою під час товариського застілля пригощав друг. Тож, коли той ненадовго виходив з кімнати, шанувальник доброго сальця, скориставшись нагодою, прихопив кілька банок з собою, аби поласувати ще й вдома. Однак його плани на продовження «бенкету» не справдилися – дільничний вилучив і повернув харчі заявнику.
Тепер горе-приятелю доведеться в черговий раз постати перед судом, адже кримінальне провадження, відкрите за ознаками ч. 1 ст. 185 КК України, після закінчення досудового слідства буде направлене на розгляд суду.
Дивіться також: У Конотопі затримали рекетира передпенсійного віку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...