![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:40, 20 лютого 2018 р.
У Конотопі продовжується ріст захворюваності на ГРВІ
![У Конотопі продовжується ріст захворюваності на ГРВІ У Конотопі продовжується ріст захворюваності на ГРВІ](/dist-assets/images/cap.jpg)
За інформацією Конотопського міськрайонного відділу ДУ "Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України" в місті продовжується ріст захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. Випадків грипу на даний час не зареєстровані.
Про це повідомляє сектор міської ради з питань охорони здоров'я та праці.
За даними щотижневого моніторингу з початку року вже перехворіло на гострі вірусні інфекції 3476 осіб, в тому числі діти - 2537 осіб (73%), школярі - 1290 чол. (37,1%).
За останній тиждень з 8 по 14 лютого захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції перевищила пороговий рівень на 12,5%.
В зв'язку з цим 16 лютого відбулося засідання міської надзвичайної протиепідемічної комісії, за рішенням якої до 25 лютого призупинено навчальний процес у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...