• Головна
  • Конотопським абітурієнтам нагадують: для участі в ЗНО необхідно мати ІD-картку
17:00, 15 лютого 2018 р.

Конотопським абітурієнтам нагадують: для участі в ЗНО необхідно мати ІD-картку

Конотопським абітурієнтам нагадують: для участі в ЗНО необхідно мати ІD-картку

Відбулися зміни у чинному законодавстві, згідно з якими отримати паспорт громадянина України є обов'язком особи, яка досягла 14-річного віку.

Тож Центр надання адміністративних послуг міської ради інформує учасників проходження ЗНО про обов'язкову наявність ІD-картки.

Нині учасники проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) повинні мати паспорт громадянина України (ID-картку) для реєстрації.

Отже, норма, що передбачала можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації для участі у ЗНО особами, яким станом на 01 вересня року не виповнилося 16 років, скасована. Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме до 19 березня з внесенням змін до реєстраційних даних до 02 квітня.

У зв’язку з цим випускників-дев’ятикласників просять заздалегідь потурбуватися про оформлення зазначеного документа.

При оформленні паспорта в особи має бути наступний пакет документів: свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, довідка про місце реєстрації та паспорти батьків, для перевірки належності до громадянства України.

Для громадян, які досягли 14-ти річного віку та отримують паспорт громадянина України вперше – адміністративна послуга безоплатна.

Виключення щодо обов’язкової наявності паспорта для реєстрації на ЗНО будуть діяти для деяких категорій учасників ЗНО, зокрема для тих, які не мали можливості отримати паспорт у зв’язку з тим, що проживають на окупованих територіях, іноземців або осіб без громадянства.

Нагадаємо, конотопські абітурієнти вже можуть реєструватися на ЗНО-2018

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #ІD-картка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...