![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:00, 15 лютого 2018 р.
У Конотопі хочуть влаштувати притулок для тварин
![У Конотопі хочуть влаштувати притулок для тварин У Конотопі хочуть влаштувати притулок для тварин](/dist-assets/images/cap.jpg)
Можливо, це питання буде розглянуто на наступній сесії конотопської міської ради.
Про це у фейсбук спільноті "Конотопські плітки" повідомила дописувачка Неля Губенко.
Вона закликала жителів міста прийти на засідання наступної сесії міськради, яка відбудеться 22 лютого о 10.00, щоб підтримати ініціативу створення притулку для тварин.
"Всі, кого хвилює проблема з бездомними тваринами, приходьте на сесію. Ми, жителі міста, повинні показати світу і всім депутатам, що є проблема і її треба вирішувати. Наші активні дії - запорука успіху. Багато з вас скажуть, що є більш нагальні проблеми: тарифи, зарплати, пенсії ... так є. Але треба на речі дивитися реально. Цю ситуацію ми не змінимо, поки не зміниться політика в країні. Давайте всі разом зробимо те, що в наших силах на даний момент," - пише активістка.
У коментарях дописувачі спільноти обіцяють привести на сесію своїх домашніх тварин.
Нагадаємо, на конотопців нападають бродячі собаки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...