• Головна
  • На Сумщині презентували унікальне видання "Сумщина - край, що чарує та надихає"
11:00, 15 лютого 2018 р.

На Сумщині презентували унікальне видання "Сумщина - край, що чарує та надихає"

На Сумщині презентували унікальне видання "Сумщина - край, що чарує та надихає"

Репрезентація видання відбулась 13 лютого у вітальні конгрес-центру СумДУ.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

Сумщина – край з багатовіковою історією, тут народилися, жили і творили великі письменники, поети, художники, вчені, архітектори. Багата Сумщина видатними історичними постатями, громадськими діячами, акторами кіно і театру. Саме про Сумську область та людей, які міцно пов’язані з цією землею, створено захоплюючу книгу «Сумщина – край, що чарує та надихає».

Книга розкриває читачам усі грані Сумщини – від її історичного минулого до сьогодення, від багатої культурної спадщини до промислових потужностей, від природних надбань до наукового потенціалу, від літературних перлин до спортивних досягнень.

Книга складається з окремих розділів: характеристика регіону, видатні особистості, культура та мистецтво, спорт, освіта і наука, відомі архітектурні та історичні пам’ятки. Видання надруковане двома мовами: українською та англійською, проілюстроване високоякісними знімками, а його репрезентація відбулася у справжній атмосфері мистецтва та краси.

На презентації книги, організованій видавцями, присутні поринули у чудову і магічну атмосферу, стали невід’ємною частиною дійства. Княгиня Ярославна, сумські козаки, Антон Чехов, герої Миколи Гоголя, музика Чайковського, шевченкові поезії, вишневі усмішки створили неймовірну атмосферу співпереживання та причетності до творення історії свого рідного краю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книга #презентація #Сумщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...