![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:30, 9 лютого 2018 р.
У конотопських школах 23 класи закрили на карантин
![У конотопських школах 23 класи закрили на карантин У конотопських школах 23 класи закрили на карантин](/dist-assets/images/cap.jpg)
Класи на карантин закривають, якщо на уроках відсутні 20% учнів. По конотопським школам таких класів набралося вже 23. Пропущені заняття школярі у вихідні відпрацьовувати не будуть.
Про це розповідається у сюжеті телеканалу «Кон-такт».
«Школи, де найбільша кількість класів, які зараз знаходяться на так званому карантині — це 9, 12 та 11. Решта шкіл знаходяться в стабільній ситуації. Захворюваність у нас не збільшується катострофічно, тому причини закривати повністю навчальні заклади міста зараз немає», — повідомила завідувач сектору нормативності освіти та кадрової роботи Конотопської міської ради Лілія Одинцова.
Вона також зазначила, що заняття призупинені з 9 по 15 лютого включно. За словами посадовиці, у відділі освіти постійно контролюють стан захворюваності ГРВІ та вважають, що повністю припиняти заняття у школах міста підстав немає.
Тим часом у Конотопському відділенні лабораторного центру інформують, що відсоток захворюваності на ГРВІ продовжує зростати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...