• Головна
  • На Конотопщині вирішували, як оздоровлювати чорнобильців
08:00, 9 лютого 2018 р.

На Конотопщині вирішували, як оздоровлювати чорнобильців

На Конотопщині вирішували, як оздоровлювати чорнобильців

Питання медичного забезпечення чорнобильців обговорювали під час засідання районної комісії з питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Члени комісії розглянули питання, що стосуються звернень постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорі з приводу забезпечення їх путівками на оздоровлення у 2018 році.

"На сьогодні у районі проживає 12 постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до 1 категорії. Вони потребують посиленої уваги та підтримки, тому ми маємо зробити все можливе, аби забезпечити їм цю підтримку», – наголосила голова комісії Тетяна Шерудило, - люди повинні повністю володіти відповідною інформацією, як організаційного, так і фінансового спрямування (стосовно вартості путівки та обсягу коштів, що необхідний для проведення доплати - у разі недостатньої суми грошової допомоги, за надання додаткових послуг із санаторно-курортного лікування)".

За результатами засідання, посадовець доручила управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації надіслати запити санаторно-курортним закладам: санаторію «Перлина Прикарпаття», «Дністер» (м.Моршин Львівської області), «Любінь Великий» (смт.Великий Любінь Львівської області), з метою надання гарантійного листа про згоду на оздоровлення громадянина, віднесеного до категорії 1, (із зазначенням дати заїзду персонально для кожної особи) та про готовність укласти договір.

Також Тетяна Шерудило акцентувала увагу на необхідності отримання від відповідних закладів інформації про умови проживання, харчування, перелік процедур, що надаватимуться перебуваючим у закладі на період санаторно-курортного лікування відповідно до медичних рекомендацій, а такаж стосовно вартості путівки.

Дивіться також: конотопським чорнобильцям пропонують оздоровитися у санаторії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чорнобильці #оздоровлення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...