![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 5 лютого 2018 р.
Переможцем конкурсу "Вчитель року" стала викладачка з Конотопа
![Переможцем конкурсу "Вчитель року" стала викладачка з Конотопа Переможцем конкурсу "Вчитель року" стала викладачка з Конотопа](/dist-assets/images/cap.jpg)
2 лютого у концертному залі Сумської філармонії відбулося урочисте привітання учасників та переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018".
У номінації «Фізична культура» перемогла учитель Конотопської ЗОШ №7 Олена Панченко, - повідомляється на фейсбук-сторінці цієї школи.
"Вітаємо нашу неповторну Олену Миколаївну Панченко із ПЕРЕМОГОЮ!!! Бажаємо невичерпної життєвої енергії, здоров'я, натхнення, нових ідей для втілення своїх мрій та планів! Успіхів на ІІІ (Всеукраїнському) етапі!!!!" - привітав колегу колектив школи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...