• Головна
  • У Конотопі провели ще один урок мужності
17:00, 2 лютого 2018 р.

У Конотопі провели ще один урок мужності

У Конотопі провели ще один урок мужності

Цього разу «Урок мужності» відбувся в СШ №2. Молодь нашого міста продовжує долучати учнів шкіл до національно-патріотичних цінностей.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє начальник відділу міської ради у справах молоді та спорту Ольга Качура-Редько.

Зробивши організаційні висновки з попереднього заходу в ЗОШ №13, лекційну програму розбили на дві частини, що дозволило більш розгорнуто висвітлити кожне з питань.

Перший раз активісти завітали до СШ №2 у середу, 31 грудня. Враховуючи специфіку служби та досвід Дмитро Журавель ознайомив присутніх із зразками стрілецької зброї та правилами поводження з нею, системами індивідуального захисту, розгрузочними системами та елементами спорядження сучасного бійця.

Спираючись на свій військовий досвід начальник відділу міської ради у справах молоді та спорту Олександр Книжник провів бесіду зі школярами про правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних речовин та засобів, надання першої медичної допомоги при різних видах травм, що є дуже актуально в наш непростий час. Також продемонстрував зразки маскувального спорядження та пояснив основні принципи маскування на місцевості.

Учні та педагогічний склад залишилися надзвичайно задоволеними проведеним заходом, що продемонстрували у вигляді домовленостей завітати до них наступного дня. Звісно хлопці не могли відмовити. На другому «Уроці мужності» більше уваги приділили відповідям на питання школярів, що виникли після першої лекції, закріпили пройдений матеріал, бійці ділилися зі школярами власним досвідом, що набули під час служби в збройних силах та при виконанні завдань в зоні АТО.

Загалом незапланований, але вкрай насичений та цікавий дводенний захід пройшов у дружній атмосфері, що в повній мірі заслуга як учнів, котрі з величезною увагою та щирою зацікавленістю слухали хлопців, так і педагогічного складу СШ №2 та її директора, які надали прекрасну організаційну підтримку та виявили щиру гостинність у стінах свого закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#урокмужності #Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...