![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 1 лютого 2018 р.
На Конотопщині визначені переможці лижних перегонів
![На Конотопщині визначені переможці лижних перегонів На Конотопщині визначені переможці лижних перегонів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час фіналу з лижних гонок в залік XXVI спортивних ігор школярів переможці зональних змагань продемонстрували на лижній трасі тактичну майстерність, а також вдосконалили свої навички у зимовому виді спорту.
Про це повідомляє Конотопська РДА.
Переможцями лижних перегонів, що пройшли на території ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей», стали: Олександр Цуканов та Вікторія Павлюк (Попівський НВК), які зайняли І місце, ІІ місце у Тетяни Сахно (Бочечківський НВК) та Євгена Здоровцова (Духанівський НВК), ІІІ місце посіли Анастасія Желдак (Попівський НВК) та Роман Милай (Шевченківський НВК).
«Визнання - найкращий стимул зростання спортивних результатів. Сподіваємося, що наших спортсменів у майбутньому чекають ще й Олімпійські нагороди», - вітаючи юних лижників, відзначили директор ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» Андрій Водоп'янов та директор дитячо-юнацької спортивної школи Олег Блажко.
Переможці змагань нагороджені грамотами та медалями.
Дивіться також інтерв'ю з всесвітньовідомою конотопською лижницею Мариною Анцибор.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...