• Головна
  • Конотопську "Вежу" тепер дивитимуться і на Чернігівщині
11:00, 29 січня 2018 р.

Конотопську "Вежу" тепер дивитимуться і на Чернігівщині

Конотопську "Вежу" тепер дивитимуться і на Чернігівщині

Визначено переможців конкурсу на мовлення на вільних місцевих (регіональних) цифрових каналах. Серед них опинились і конотопська "ВЕЖА".

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Голова Нацради з телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко.

На конкурс були виставлені 3 канали Сумської області – в Білопіллі, Тростянці, селі Овлаші Роменського району, а також 2 канали в селі Тинниця Бахмачського району Чернігівської області, звідки йде мовлення на західну частину Сумщини.

За цифрові частоти на Сумщині змагалися досвідчені телеканали області ТОВ “ТРК” ВІДІКОН (Суми), Художньо-інформаційний РТВ – ЦЕНТР “ВЕЖА” в формі ТОВ (Конотоп) та новостворене КП “ТРК Тростянець”.

У конкурсі за участі конотопського телеканалу ситуація склалалася на користь обох компаній-конкурентів. “ВІДІКОНУ” і “ВЕЖІ” пощастило, адже в селі Тиниця Бахмачського району Чернігівщини на конкурс було виставлено 2 канали, які НР і розподілила між мовниками.

Зазначається, що конотопська “ВЕЖА” свого часу отримала ліцензію на цифрове мовлення, проте через рік відмовилася від неї через неможливість оплачувати послуги ТОВ “Зеонбуд” за трансляцію сигналу.

Нагадуємо, 18 січня Нацрада схвалила проект Плану поетапного відключення аналогового телерадіомовлення. В пілотних областях його реалізація відбудеться вже в березні 2018 року. Остаточне відключення аналогового сигналу в Україні має відбутися в січні-червні 2019 року.

#"Вежа" #телебачення #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...