• Головна
  • На Конотопщині розглядали справи про позбавлення батьківських прав
08:00, 26 січня 2018 р.

На Конотопщині розглядали справи про позбавлення батьківських прав

На Конотопщині розглядали справи про позбавлення батьківських прав

Ці питання розгладались на засіданні районної комісії з питань захисту прав дитини, - повідомляє Конотопська РДА.

Члени комісії обговорили питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. Серед них - позбавлення батьківських прав, постановка дітей на облік як таких, що опинились у складних життєвих обставинах, організація соціальної роботи з сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах, та інші.

Як прокоментувала начальник служби у справах дітей Тетяна Точиленко, щодо однієї матері матеріали направлені до суду на позбавлення батьківських прав. По інших родинах прийняті рішення, спрямовані на подолання складного становища в даних сім’ях, попередження загрози життю і здоров’ю дітей. Ці сім’ї взяті на облік службою у справах дітей, Конотопським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для проведення профілактичної роботи.

«Щастя дитини - жити у благополучній родині. Дуже б хотілося, щоб тато й мама чітко усвідомлювали, що батьківська любов та піклування здатні творити дива, переборювати почуття страху і тривоги і водночас здійснювати дитячі мрії і сподівання, тим самим даруючи сину чи донці відчуття захищеності та щасливе дитинство», - на завершення висловила сподівання голова комісії Тетяна Шерудило.

Дивіться також: На Конотопщині діти писали листи захисникам України

#діти #батьківськіправа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...