• Головна
  • Конотопська прокуратура хоче повернути державі землю вартістю 35 млн. грн.
14:00, 22 січня 2018 р.

Конотопська прокуратура хоче повернути державі землю вартістю 35 млн. грн.

Конотопська прокуратура хоче повернути  державі землю вартістю 35 млн. грн.

Виявлено порушення закону під час використання земель державної форми власності на території Буринського району Сумської області.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Конотопської місцевої прокуратури.

Встановлено, що розпорядженням голови Буринської районної державної адміністрації у 2009 році Державній кримінально-виконавчій службі України (№ 103) з метою залучення засуджених до суспільно корисної праці у постійне користування надано земельні ділянки площею 1 тис. 393 га. У 2012 році між вказаною службою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про спільну діяльність, а саме вирощування сільськогосподарської продукції на частині земельних ділянок площею 1,1 тис. га.

Однак зазначений договір укладено з порушенням чинного законодавства, зокрема операція з передачі земельної ділянки як внеску в спільну діяльність неможлива, оскільки земельна ділянка не є власністю ДКВС України, а використовується ним на підставі права постійного користування.

«Відтак прокуратура в інтересах держави звернулась до суду з позовною заявою про визнання договору недійсним та зобов’язання ТОВ звільнити земельні ділянки, вартість яких, між іншим, близько 35 млн грн. На даний час Господарським судом Сумської області позовна заява прийнята до розгляду та відкрито провадження у справі», – повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида.

Дивіться також: На Сумщині підприємець підозрюється в привласненні коштів під час ремонтну водогону

#махінації #земля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...