• Головна
  • У Конотопській районній лікарні введено в роботу сучасний апарат УЗД
09:00, 17 січня 2018 р.

У Конотопській районній лікарні введено в роботу сучасний апарат УЗД

У Конотопській районній лікарні введено в роботу сучасний апарат УЗД

Встановлено новий апарат УЗД-діагностики в діагностичному центрі, кабінет № 116, «КЗ «Центральна районна лікарня ім.академіка М.Давидова». Процедура обстеження триває хвилини, на екрані одразу видно зображення органу, що обстежується, і лікар може поставити точний діагноз та рекомендувати звернутись до відповідного фахівця.

Перших 2 пацієнтів - жителів с.Малий Самбір Григорія Бачала та с.Дептівка Анатолія Шевченка на ньому обстежив лікар УЗД-діагностики Микола Федченко, - повідомляє Конотопська РДА.

Новий апарат для УЗД-досліджень має п’ять датчиків, що дає можливість проводити всі види ультразвукових досліджень – органів черевної порожними, малого тазу, серця, щитоподібної залози, мозку, молочних залоз всім без винятку пацієнтам – від новонароджених до людей похилого віку. Загалом УЗД-дослідження в ЦРЛ проводяться ще з 2001 року, тоді працював перший апарат РТ-50 з одним датчиком.

Відтепер УЗД-дослідження зможуть, не виїжджаючи до інших міст, проходити вагітні та немовлята, адже відповідний фахівець проходить підготовку.

- Приємно бачити апарат УЗД-діагностики в роботі і цікаво спостерігати як фахівцю за самим процесом. Раніше такі дослідження проводились лише в медичних закладах Києва та Сум, а тепер є й у нас. Сподіваюсь, що введення в роботу апарату УЗД-діагностики дасть можливість жителям району, для яких ця процедура є повністю безкоштовною, краще дбати про своє здоров’я, - акцентував в ході відкриття роботи апарату УЗД-досліджень головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги району Анатолій Маняк.

Свою вдячність усім причетним до такої необхідної й доброї справи висловили і перші пацієнти.

Нагадаємо, сучасний апарат ультразвукової діагностики придбано за сприяння керівників району, сільськогосподарських підприємств та депутатів районної ради в кінці минулого року для поліпшення надання медичних послуг населенню району. Апарат переданий в оренду КЗ «Центральна районна лікарня ім.академіка М.Давидова».

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...