• Головна
  • Артем Семеніхін не підтримує проведення концерту Ірини Білик в Конотопі задля збереження громадського спокою
19:00, 15 січня 2018 р.

Артем Семеніхін не підтримує проведення концерту Ірини Білик в Конотопі задля збереження громадського спокою

бійка в Одесі під час концерту Ірини Білик

бійка в Одесі під час концерту Ірини Білик

Як стало відомо із запису відеозвернення міського голови, він не підтримує проведення концерту Ірини Білик у Конотопі через її очевидні сепаратиські погляди. Мер також розповів, що квитки на концерт відомої співачки продають, навіть не орендувавши зали для виступу.

"Прошу конотопців бути пильними при купівлі квитків на концерти різних артистів в нашому місті, адже останнім часом збільшилися ризики того, що організатори цих заходів вас просто ошукають, в своєму намаганні заробити гроші" - порадив міський голова.

Також слід відмітити, що неодноразово під час концертів співачки траплялися сутички між патріотично налаштованими активістами та "прокремлівськими" сепаратистами. 

Наприклад, в червні минулого року, під час виступу Ірини Білик на відкритті ресторану в Одесі,  сталися сутички між поліцією й активістами, які протестували проти її концерту.

Артем Семеніхін також пояснив, що не займається видачею дозволів на проведення концертів. Для цього в Конотопі є спеціальна комісія, що надає дозволи на проведення у місті різноманітних заходів. Дозволу цієї комісії на концерт Ірини Білик поки що немає.

Залишається сподіватись, що Конотоп не стане черговою мішенню для провокацій від поп-діви.

#концерт #дозволи #квитки #Білик #Семеніхін
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...