• Головна
  • Новостворені громади Конотопщини вчать бути самостійними
14:00, 15 січня 2018 р.

Новостворені громади Конотопщини вчать бути самостійними

Новостворені громади Конотопщини вчать бути самостійними

Як організувати роботу соціального працівника та розробити паспорт бюджетної програми, вчили фахівців новостворених об'єднаних громад Конотопщини.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Конотопським РЦСССДМ було організовано виїзд до Дубов’язівської ОТГ, на території якої проживає 49 сімей, що перебували на обліку в центрі та 2 прийомні сім’ї. Обслуговування цієї категорії населення здійснювали 2 фахівця із соціальної роботи Центру.

У зв’язку з об’єднанням громад опіку над даними сім’ями приймає на себе новоутворена ОТГ. Тому, під час зустрічі начальника відділу соціальної роботи Конотопського РЦСССДМ Катерини Гузєвої із заступником голови Дубов’язівської ОТГ Оленою Бохан, були обговорені питання подальшої організації соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, здійснення соціального супроводу прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу (у разі його створення). Представником Центру надано консультацію щодо нормативно-правових актів, якими потрібно керуватися в роботі.

Два дні поспіль у приміщенні райдержадміністрації фахівцями фінансового управління Конотопської РДА проводились консультативно-практичні наради з працівниками Дубов’язівської та Бочечківської об’єднаних громад, які вчились складати розписи місцевих бюджетів, кошторисів, планів асигнувань та паспортів бюджетних програм з метою вчасного їх затвердження та забезпечення проведення фінансування першочергово захищених статей видатків бюджетних установ.

#ОТГ #реформа #Дубов'язівка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...