• Головна
  • Конотопці можуть помилуватися "Скляним різнобарв'ям"
07:00, 15 січня 2018 р.

Конотопці можуть помилуватися "Скляним різнобарв'ям"

Конотопці можуть помилуватися "Скляним різнобарв'ям"

12 січня в міському центрі «Кінотеатр «Мир» відбулося відкриття персональної виставки художніх робіт зі скла «Скляне різнобарв’я» буринської художниці Тетяни Бізюк.

Творчі пошуки спонукали Тетяну Григорівну опановувати нові техніки, експериментувати, знаходити нові рішення. Навички працювати зі склом майстриня отримала від батька, завдяки ним і була створена нова оригінальна, нетипова для сучасного живопису, авторська техніка, якій немає аналогів в Україні, що являє собою створення картин з подрібненого вітражного скла.

Присутні на заході начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, працівники галузі культури та освіти і просто закохані у мистецтво мешканці міста були щиро вражені витонченістю робіт художниці, вишуканою фактурною передачею та реалістичністю найтонших деталей.

Мешканців міста та гостей запрошують відвідати персональну виставку художніх робіт Тетяни Бізюк, що експонується в міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир», з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00, за адресою площа Миру, 4. 

Довідки за телефоном 6-59-44.

#Бізюк #виставка #"Склянерізнобарв'я"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...