• Головна
  • Мер Артем Семеніхін став людиною року на Сумщині.
08:30, 12 січня 2018 р.

Мер Артем Семеніхін став людиною року на Сумщині.

Мер  Артем Семеніхін став людиною року на Сумщині.

Очільник Конотопа набрав найбільшу кількість голосів в онлайн-голосуванні на звання “Людина року -2017” за версією сайту “Сумські дебати”. Однак він розділив перше місце цього рейтингу зі своїм політичним опонентом Миколою Клочком, головою Сумської ОДА.

Як повідомляють «Сумські дебати», свої голоси за 15 кандидатів віддали 8067 відвідувачів цього сайту. Серед претендентів мери Суми та Путивля, народні та обласні депутати.

Найбільше голосів, зі значним відривом від інших учасників, було віддано за  міського голову Конотопа Артема Семеніхіна, який лідирував від самого початку голосування, та очільника Сумської ОДА Миколу Клочка, який почав набирати дуже багато голосів в останні дні опитування. Запекла боротьба точилася до останньої хвилини (голосування закінчилось вчора о 15.00).

На скріншотах, зроблених кореспондентами нашого сайту, видно, що Артем Семеніхін на декілька голосів випереджав опонента до останньої хвилини.

Однак, як повідомляють "Сумські дебати", "у хід опитування втрутились і треті сили, ведучи відверто нечесну гру. Причому спочатку вони намагалися провести свого кандидата, шляхом накрутки голосів, і коли їм цього не вдалося зробити, – почали накручувати лідерам опитування, намагаючись дискредитувати їх таким чином. По суті точну кількість голосів визначити неможливо. Єдине, що точно відомо – то це те, що за ці дві кандидатури проголосувало приблизно однаково і найбільше".

Оскільки і губернатор Сумщини, і мер Конотопа за версією "Сумських дебатів" в підсумку набрали однакову кількість голосів (1476), навіть із врахуванням накруток, які робили треті сили, то вони обоє отримали звання «Людина року-2017 на Сумщині».

#Семеніхін #Клочко #Людинароку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...