• Головна
  • Сім'ї учасників АТО обіцяють забезпечити дровами
07:00, 12 січня 2018 р.

Сім'ї учасників АТО обіцяють забезпечити дровами

Сім'ї учасників АТО обіцяють забезпечити дровами

Забезпечення твердим паливом надається за кошти обласного бюджету в рамках Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017- 2021 роки.

Що треба зробити, щоб отримати паливо, пояснюється на фейсбук-сторінці сектору допомоги учасникам АТО міськради.

Забезпечення твердим паливом або виплата компенсації на його придбання надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Твердим паливом або компенсацією забезпечуються особи, які виконують (виконували) службові обов’язки у зоні АТО, а під час виконання ними зазначених обов’язків – їх сім’ї та члени сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли внаслідок травми, поранення, контузії, каліцтва, захворювання, одержаних під час участі в АТО (далі – пільгова категорія сімей).

До таких осіб належать:

-військовослужбовці утворених відповідно до законів України військових формувань (далі – військових формувань), які брали безпосередню участь в АТО;

-особи, які у складі добровольчих формувань брали безпосередню участь в АТО, за умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу військових формувань та правоохоронних органів;

-особи, які отримали травму, поранення, контузію або каліцтво під час безпосередньої участі в АТО у складі добровольчих формувань, яким встановлено статус інваліда війни відповідно до пункту 13 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

-сім’ї військовослужбовців військових формувань, які брали безпосередню участь в АТО та загинули (пропали безвісти), померли внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби в районах АТО у період її проведення, або травми, поранення, контузії, каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, перебуваючи безпосередньо в районах АТО у період її проведення;

-сім’ї осіб, які, перебуваючи у складі добровольчих формувань, загинули (пропали безвісти), померли внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби в районах АТО у період її проведення або травми, поранення, контузії, каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, перебуваючи безпосередньо в районах АТО у період її проведення, за умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу військових формувань та правоохоронних органів;

-сім’ї осіб, які, перебуваючи у складі добровольчих формувань, що в подальшому не були включені до складу військових формувань та правоохоронних органів, загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час виконання такими добровольчими формуваннями завдань АТО у взаємодії із військовими формуваннями та правоохоронними органами, перебуваючи безпосередньо в районах АТО у період її проведення, яким встановлено статус осіб, на яких поширюється чинність закону відповідно до частини 7 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

У період виконання особою службових обов’язків в зоні проведення АТО, за допомогою звертається один із членів її сім’ї, який зареєстрований разом з ним в одному домогосподарстві. До членів сім’ї належать: дружина (чоловік), повнолітні діти, батько, мати, дідусь, бабуся.

Забезпечення твердим паливом здійснюється 1 раз на рік в обсягах 5 куб.м. твердолистяних або 6 куб.м. шпилькових та м’яколистяних порід, або 1,2 т торфобрикетів на домогосподарство.

Виплата компенсації готівкою у сумі 2500 грн. здійснюється за місцем реєстрації 1 раз на рік на домогосподарство.

Пільгова категорія сімей звертається з пакетом документів до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення міських рад.

В заяві зазначається слід зазначити вибір щодо забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) або надання компенсації готівкою, письмову згоду на обробку персональних даних.

До заяви додаються:

-копія паспорта заявника;

-довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення;

-копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;

-копія довідки про безпосередню участь особи в АТО;

-довідка про склад сім’ї з місця реєстрації;

-реквізити рахунку в банку, на який перераховуватиметься компенсація (у разі надання компенсації);

-при наявності додатково надається посвідчення інваліда війни та члена сім’ї загиблого відповідно.

Якщо забезпечення твердим паливом не здійснено у тому році, в якому особа мала на це право, та подала всі необхідні документи, вона забезпечується твердим паливом за минулий рік протягом наступного бюджетного року.

Нагадаємо, у Конотопі оголосили тендер на харчування для школярів міста.

#опалення #дрова #пільги #учасникиАТО
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...