• Головна
  • Конотопська районна лікарня призупиняє програму "Доступні лікі"
09:00, 11 січня 2018 р.

Конотопська районна лікарня призупиняє програму "Доступні лікі"

Конотопська районна лікарня призупиняє програму "Доступні лікі"

Конотопська ЦРЛ ім. академіка М. Давидова попереджає, що наразі призупинено дію урядової програми "Доступні ліки". Це пов'язано з тим, що зараз формується новий Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

Відповідне оголошення з'явилося на сайті Конотопської ЦРЛ.

Справа в тому, що Міністерством охорони здоров’я України на офіційному сайті оприлюднено наказ від 02.01.2018 2 «Про затвердження реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби». Цим наказом визнано таким, що втратив чинність наказ МОЗ України від 01.07.2017 № 740, на підставі якого здійснювалися розрахунки вартості, розміри відшкодування і сума доплати за кожний лікарський засіб, що увійшов до програми.

З  2 по 11 січня(включно) Міністерство охорони здоров'я України здійснює прийом заяв від виробників/імпортерів лікарських засобів для формування нового Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

Таким чином, наразі відсутній перелік лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. Укладання угод про відшкодування вартості лікарських засобів можливе Після формування Реєстру і затвердження його наказом МОЗ України.

#ліки #пільги #медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...