• Головна
  • На Конотопщині почалася реєстрація на пробне ЗНО
16:00, 10 січня 2018 р.

На Конотопщині почалася реєстрація на пробне ЗНО

На Конотопщині почалася реєстрація на пробне ЗНО

З 9 січня розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Аби мати змогу пройти пробний тест конотопськими абітурієнтам необхідно зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Про це повідомляється на сайті КІ СумДУ.

Подати заявку для участі в пробному ЗНО можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Бажаючі зареєструватися можуть скористатися посиланнямhttp://zno–kharkiv.org.ua/probne–zno.Реєстрація триватиме до 31 січня 2018 року.

У день проведення пробного тестування кожен користувач може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня – з української мови і літератури, а 31 березня –з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Український центр оцінювання якості освіти нагадує, що учасники пробного ЗНО мають можливість: ознайомитися з процедурою і зразками тестів, які відповідають вимогам програм ЗНО, характеристиками і структурою сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року; виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання; навчитися ефективно розподіляти час на виконання тесту; отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування; оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Вартість проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (за один предмет) складає 129 гривень.

#пробнеЗНО #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...