• Головна
  • Різдвяні свята на Сумщині пройшли спокійно
09:00, 9 січня 2018 р.

Різдвяні свята на Сумщині пройшли спокійно

Різдвяні свята на Сумщині пройшли спокійно

Протягом 6 та 7 січня понад п'ятсот співробітників поліції в посиленому режимі забезпечували публічну безпеку та порядок біля храмів та на вулицях міст і сіл області під час святкування Різдва.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області, з 6 по 7 січня святкування Різдва пройшло в 201 населеному пункті області. Протягом цих днів у святкових заходах прийняли участь близько 20 тисяч жителів Сумщини.

Аби забезпечити належний порядок в місцях проведення богослужінь, особовий склад поліції області було переведено на посилений варіант несення служби. А з метою цілодобового відслідковування та миттєвого реагування на зміни в оперативній обстановці в населених пунктах, в ГУНП області було організовано цілодобову роботу ситуаційного центру.

Особлива увага поліцією приділялась публічній безпезі та порядку поблизу культових споруд, де були заплановані проведення богослужіння з нагоди Різдва Христового, а таких споруд в області – 208.

Підтримували правопорядок поблизу храмів під час Різдвяного богослужіння 302 працівника поліції. Крім того, 200 співробітників поліції та 41 військовослужбовець Нацгвардії здійснювали патрулювання на вулицях населених пунктів області у складі 38 піших та 31 автомобільних нарядів. У посиленому складі працювали й слідчо-оперативні групи поліцейських відділів та відділень районів та обласного центру.

В результаті проведеного поліцією комплексу заходів превентивного характеру, одне з найбільших християнських свят на Сумщині пройшло без суттєвих порушень громадської безпеки та порядку.

#Різдво #поліція #правопорядок
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...