У Конотопі в січні планують провести дві сесії міської ради

У Конотопі в січні планують провести дві сесії міської ради , Анатолій Кияшко

Відповідно до розпорядження міського голови 11 січня о 14:00 скликається позачергова 25-та сесія. На 25 січня скликається двадцять шоста сесія Конотопської міської ради.

Як повідомляє сектор міської ради з питань внутрішньої політики Конотопської міської ради, 11 січня депутати мають розглянути наступні питання: відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердження міських цільових програм соціально-економічного та культурного розвитку, затвердження Програми економічного і соціального розвитку Конотопа на 2018 рік, внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та міський бюджет на 2018 рік.

Засідання профільних постійних комісій відбудуться 9 та 10 січня, загальні збори депутатів 10 січня о 17:00.

Варто зазначити, що 25 січня о 10:00 скликається 26-та сесія Конотопської міської ради сьомого, де мають розглянути питання: відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, внесення змін до міського бюджету та інші.

Засідання профільних постійних комісій відбудуться 22 та 23 січня, загальні збори депутатів 23 січня о 15:00.

Нагадаємо, що позачергова 25-та сесія Конотопської міської ради мала відбутися 29 грудня. Проте більшість депутатів не зареєструвалися і кворуму засідання не набрало.

сесія міськрада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі