• Головна
  • У Конотопському виправному центрі перевіряли умови утримання
11:00, 2 січня 2018 р.

У Конотопському виправному центрі перевіряли умови утримання

У Конотопському виправному центрі перевіряли умови утримання

У Конотопському виправному центрі (№130) лише третина засуджених уклала трудові договори. Про це повідомляють монітори Національного превентивного механізму після візиту без попередження до Державної установи «Конотопський виправний центр (№130)».

Як повідомляється на сайті НПМ, на день візиту у виправному центрі трималося 150 осіб, які залучаються до праці на виробництві установи та інших підприємствах. При цьому, лише з 50-ма засудженими укладено строкові трудові договори.

У камерах дисциплінарного ізолятора не встановлено бачків з питною кип’яченою водою, а особи, які утримуються в цих камерах, не мають можливості самостійно відкривати кватирку для доступу до свіжого повітря.

Незважаючи на те, що у гуртожитках для проживання засуджених проведено ремонтні роботи, окремі такі приміщення перебувають у неналежному санітарному стані. Ліжка в них розміщені впритул одне до одного, що не забезпечує в’язням особистого простору. Матраци та подушки, якими користуються засуджені, потребують заміни.

Учасники візиту ознайомилися з організацією надання медичної допомоги особам, які утримуються в установі. Лікувально-профілактична та протиепідемічна допомога засудженим надається лікарями-спеціалістами Конотопської центральної районної лікарні. У виправному центрі відбувають покарання 8 ВІЛ-інфікованих осіб, які офіційно зареєстровані в регіональному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом та отримують відповідну терапію.

Звіт за результатами моніторингового візиту буде направлено до Міністерства юстиції України із відповідними рекомендаціями щодо усунення виявлених недоліків.

#Конотоп #Виправніцентри
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...