• Головна
  • У Конотопі пройшли передсвяткові змагання з міні-футболу
16:00, 28 грудня 2017 р.

У Конотопі пройшли передсвяткові змагання з міні-футболу

У Конотопі пройшли передсвяткові змагання з міні-футболу

24 грудня в спортивному залі Політехнічного технікуму КІСумДУ були проведені передсвяткові змагання з міні-футболу. В змаганнях активну участь прийняли 5 команд, а саме: «Підлипне», «Мотордеталь», «Житловий масив», «Порт» та «Лісового».

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці міського центру фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх».

За підсумками змагань І місце виборола команда «Мотордеталь», ІІ місце посіла команда «Лісового», ІІІ місце – «Порт».

Такі змагання проводились з метою покращення самопочуття, підняття здорового духу та отримання морального задоволення від самої гри.

Усі команди-переможниці змагань отримали грамоти та призи від міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міні-футбол
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...